PENİS BÜYÜTME

Penisinizi büyütmek mi istiyorsunuz?

Endişelenmeyin, daha büyük bir penise sahip olmayı istemeniz gayet normal! Penis büyüklüğü insanlığın var oluşundan beri erkekler arasında bir güç göstergesi olarak öne çıkmıştır. Sosyal hayatınızda veya iş hayatınızda ne kadar başarılı olursanız olun, eğer cinsel yaşamanız sorunlu ise gerçek mutluluğu yakalamanız zor olur.

Öyle ki; yapılan araştırmalara göre zengin ama küçük penisli erkekler, daha güçlü bir penise sahip olabilmeyi zenginliğe tercih ediyorlar! Bunun sebebini ise karşılarına bir çok kadın çıkmasına rağmen son noktaya geldiklerinde mahçup olmalarına bağlıyor..

Penis gerçekten büyütülebilir mi?

Kültürümüzde penisden bahsetmek pek hoş karşılanmadığından bir tabu haline gelmiştir. Hem de o kadar ki; sanki vücudumuzdan bağımsız bir organ olduğu düşünülür. Ama penis de vücudumuzun gelişime açık bir organıdır. Gelişmeye uygun hücreler içeren dokulardan oluşur ve kan dolaşımının yoğun olduğu bir bölgedir.

Alttaki resimde detaylı görebileceğiniz gibi Penisin kalınlığı/büyüklüğü 2 ana dokuya bağlıdır. Bu dokular yan yana duran 2 adet Corpora Cavernosa ve altta bulunan Spongy Body (Corpus Cavernosum) dur.

Penis Nasıl BüyütülürPenisin büyümesi için bu dokulara kan dolması gerekir ve ne kadar çok kan dolarsa penis o kadar büyür. Dolayısıyla bu dokulara dolabilecek kan miktarı dokuların kapasitesi kadardır. Yani penisi büyütmenin tek yolu, bu dokuları genişletmektir.

Peki bu dokular genişletilebilir mi? Cevap kesinlikle EVET

Şunu unutmatınız; penis vücudumuzun bir parçasıdır ve kan dolaşımının yoğun olduğu bir uzvumuzdur! Nasıl vücudumuzun diğer uzuvlarını doğal uygulamalar ile geliştirebiliyorsak, penisimizi de geliştirebiliriz.

Bu durumu kol kaslarımız ile karşılaştıralım;

Vücut geliştirme sporu ile uğraşanlar ağırlık kaldırmak, esnetme ve germe gibi çeşitli egzersizler ile ince olan dokularını kalınlaştırabilirler. Fakat her kas yapısı için ayrı egzersiz yapmaları gerekir! Kasları büyüten ise bu egzersizlerden çok, dinlenme esnasında alınan bitkisel takviyelerdir. Kısacası ;

  1. Adım : Kası sadece doğru yöntemleri kullanarak çalıştır
  2. Adım : Çalışan hücrelerin yeniden yapılanması için doğru beslen ve dinlen..

Penis Büyütme Rehberi size en doğru egzersizleri ve bitkisel takviyeleri belirli bir plan içinde sunar. Bu rehber asırlardır süregelen denemelerle kanıtlanmış uygulamaların sistematize edilmiş halidir.

Penis Büyütme Rehberi nasıl ortaya çıktı?

Zamanın başından beri Afrika’da ilkel kabilelerde penis büyüklüğü en önemli güç göstergesidir. Hatta o kültüre göre eşini seçme yetkisine sahip olan genç kızların dikkat ettikleri ilk kriter penis büyüklüğü olmuştur.

Bu yüzden genç erkekler ergenliklerinin başından itibaren bunun stresini yaşamaya başlar. Daha iri bir penise sahip olmak için türlü yollar deneyen gençler yüzyıllar boyunca yaşadıkları deneyimler sayesinde bunun sistematik bir yolunu bulmayı başarmışlardır. Bu uygulamalar genel olarak elle yapılan masajları ve besin takviyelerini içerir.

Yapılan uygulamalar yüzyıllar boyunca gelerek artık o bölge insanının genlerine işlemiştir. Bugün halen uygulanan penis büyütme yolları sayesinde Afrika kökenli insanların ününü duymayan yoktur!

Penis Büyütme Rehberi işte bu uygulamaları çağımız biliminin de ışığında derleyerek sistematik olarak bir araya getirmiştir.

 


Penis Büyütme Rehberi tam olarak nedir?

Penis Büyütme Rehberi, öncelikle penisi doğal yolları kullanarak büyütmeyi öğreten bir eğitim setidir. Fakat bu seti hazırlarken sadece penis büyütme üzerine durmadık. Çünkü mutlu bir cinsellik için sadece büyük bir penisin yeterli olmadığını biliyoruz!

Bu yüzden Penis Büyütme Rehberine yanında bir çok bonusu ile birlikte sahip olacaksınız! İşte birbirinden faydalı bu bonuslar ve açıklamaları..

Bonus 1- Penis Büyütme Uygulama Videoları?

Penis Büyütme Rehberinde anlatılan tüm uygulamalar referans videolar ile desteklenmiştir. Tek yapmanız gereken rehberdeki diğer tavsiyelere de uyarak  videolardaki uygulamayı birebir olarak yapmaktır.

Uygulamalar genel olarak penise yapılan doğru masajları içerir. Bu masajlar dokunun yeniden yapılanmasını sağlar ve kan dolaşımını artırarak bu yeniden yapılanma esnasında büyüme sağlar.

Aynı zamanda yazılarak da anlatılmış olan bu uygulamaları denemeden önce videoları izlemenizi tavsiye ederiz. Daha anlaşılır olacaktır.

Not : Bu videolar şifreli bir platformda sadece üyelerimizin izleyebileceği şekilde konumlandırılmıştır.

 

Bonus 2 – Erken Boşalmayı Kontrol Yolları?

Erken boşalma da en az küçük bir penis kadar sorun yaratır. Hatta iri bir penise sahip olduğu halde erken boşalma sorunu olduğu için mutsuz bir cinsel hayatı olan erkekler çoktur. Erken Boşalma kesinlikle tedavi edilebilir..

Birçok kişi doktora gitmek istemez ve yaşadığımız kültürde bu konuları paylaşmanın istenmemesi normal kabul edilebilir. Doktorlar tarafından verilen ilaçların yan etkilerinin olması ise işin bir başka kötü yanıdır. Çünkü bir çok ilaç erken boşalmayı tedavi ederken yanında iktidarsızlık getirebilir!

Öyle ise en iyisi erken boşalma kontrolünü öğrenmek ve çeşitli uygulamalar ile boşalma süresini doğal olarak uzatmaktır. Bu herhangi bir aktardan bulabileceğiniz bitkisel ürünlerin desteği ve yapacağınız penis çalıştırma uygulamaları ile kesinlikle mümkündür! Erken Boşalmayı Kontrol E-Kitabımız ile artık böyle bir sorununuz kalmayacaktır..

İddia ediyoruz, Penis Büyütme Rehberine şuanda sahip olun ve Erken Boşalma Konusunu okuyun, ilk cinsel ilişkinizde erken boşalma kontrolünü elinize almış olacaksınız..

Bonus 3 – İktidarsızlığın kesin tedavisi…

Yaşınız ilerlediğinde veya daha orta yaşlara bile gelmeden iktidarsızlığa yakalanmış olabilirsiniz. Aslında çoğu kişi iktidarsız olduğunun farkında bile değildir. Penis sertleşir ve bir şekilde ilişkiye girilebilir. Fakat bir de gençliğinizdeki sertliği hatırlayın! Eğer 20′li yaşlarınızın başındaki performansınızı yakalayamıyorsanız iktidarsızlık belirtileri başlamış demektir.

Ama endişelenmeyin, bu sorundan ilaç kullanmadan veya doktora bile gitmeden kurtulmak mümkündür. Sadece birkaç alıştırma ve aktarlardan bulabileceğiniz birkaç bitkisel destek ile iktidarsızlığa hayatınızın sonuna kadar veda edebilirsiniz.

İktidarlığın kesin tedavisi için yazılmış E-Kitabımıza da Penis Büyütme Rehberi ile birlikte ücretsiz ulaşabileceksiniz. Birkaç gün içinde penisinizin eski sertliğine kavuştuğunu göreceksiniz.

Bonus 4 – Özel Üye Paylaşım Sitesi?

Penis Büyütme Rehberini alarak sadece bir kaç E-Kitaba ve Videoya sahip olmayacaksınız. Sizinle aynı amacı paylaşan üyelerimizin kayıtlı olduğu paylaşım sitemizde özgürce paylaşımlarda bulunabileceksiniz.

Bu site gizli bir adrestedir ve sadece üyelerie verilirmiz. Kendi isminizle kayıt olmak zorunda değilsiniz, sadece kendi belirlediğiniz bir kullanıcı adı ile tüm içeriğe erişebileceksiniz.

Diğer kullanıcılar ile karşılaştırmalarda bulunabilecek, yorum yapabilecek, tüm yorumları okuyabilecek, soru sorabilecek ve sorulara cevap yazabileceksiniz.

Ayrıca özel sitemizde üyelerimiz için sürpriz paylaşımlarımız da bulunuyor!

Bonus 5 – Garantili Orgazm Yolları?

Çoğu kadın orgazm olmakta zorlanır. Bunun çeşitli nedenleri vardır ve sadece penis boyu ile ilgili değildir. Çünkü büyük bir penise sahip olduğu halde partnerine asla orgazm yaşatamamış erkekler olduğunu biliyoruz. Hal böyle olunca tabi penisi küçük olanların işi daha da zor!

Ama endişelenmeyin, kadınları orgazma ulaştırmak hiç de zor değil. Kadınların kendilerinin bile farkında olmadıkları inanılmaz etkili bölgeler ve bu noktaları harekete geçirecek kusursuz takitkler vardır. Partnerinizi küçük bir penis ile bile orgazma ulaştırabilirsiniz. Bu yöntemler, resimli anlatımlar ile Penis Büyütme Rehberine Bonus olarak eklenmiştir. Üstelik uygulamak için beklemenize bile gerek yoktur!

Garanti ediyoruz; Penis Büyütme Rehberini şimdi alın, 20 dakika içinde sadece Garantili Orgazm ile Erken Boşalma bölümlerini inceleyin ve hemen işe koyulun.. Etkisini partnerinizin yüzündeki gülücüklerde göreceksiniz...

PENİS BÜYÜTME REHBERİNE NASIL SAHİP OLUNUR?

  1. Penis Büyütme Rehberini aşağıdaki butondan satın alabilirsiniz.
  2. Ödeme onaylandığı anda Giriş Bilgileriniz E-Mail adresinize gönderilecektir. Bu bilgiler ile Penis Büyütme Rehberi Özel Üye sitesine girerek hemen içeriğe ulaşabileceksiniz.
  3. Aynı zamanda bu sitede hemen diğer üyeler ile etkileşimde de bulunabileceksiniz.

KESİN GİZLİLİK PRENSİBİ

  1. İsim ve Soyisminizi biz dahil hiçbir gerçek kişi göremeyecektir.
  2. Ev adresinize hiçbir döküman gönderilmeyecektir.
  3. Online faturanızda sadece E-Kitap Hizmeti yazacaktır.

GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ

  1. Sitemiz Türkiye’nin en güvenilir E-Ticaret alt yapılarından Clickmerkez SSL Güvenlik Korumalı Bankacılık Sistemi ile çalışmaktadır.
  2. Hiçbir bilginiz gerçek kişiler tarafından görülemez.

 

{ 6 comments… read them below or add one }

Şahin February 19, 2012 at 9:43 pm

Rehberi dün aldım ve hemen baştan sona inceledim. Öncelikle özel paylaşım sitesi çok iyi düşünülmüş. Erken boşalmayı önleme bölümünü okudum ve hemen gece uyguladım. Ne diyeyim keşke daha önce haberim olsaydı bu siteden. Bu kadar basit kontrol edebileceğimi hiç düşünmemiştim. Büyütme uygulamalarına da devam ediyorum, sonuçları zamanla buraya yazacağım..

Reply

Kütahyalı Recep February 20, 2012 at 7:44 pm

Dersler gayet güzel hazırlanmış ve sıralanmış, anlatıldığı şekilde uyguluyorum 2 gündür. Bu akşamda erken boşalmayı önleme tekniklerini uygulayıp sonuçları buraya yazacağım.

Reply

Ferhat March 16, 2012 at 11:36 pm

Videoları izledim ve aynen uygulamaya başladım. Oldukça mantıklı görünüyor ve istikrarla uygulamaya devam edeceğim. İşe yarayacağını düşünüyorum.

Reply

zeko July 9, 2012 at 1:13 pm

bize bir kac ornek verin size guvenelim……

Reply

Osman August 22, 2012 at 2:57 am

Arkadaşlar bir yakınım üye olmuş , ısrarla öneriyor ama ben yine de
araştırayım dedim. Anladığım kadarıyla doğru, epey araştırdım çünkü. Yarın alacağım
sanırım. Ama burada da bi sorayım dedim…

Reply

ali dursun September 12, 2012 at 1:02 am

güzel bir site olmuş

Reply

Leave a Comment